5 tipov, kam sa ísť kúpať v okolí Trenčianskych Teplíc

Trenčianske Teplice ponúkajú bohaté možnosti na kúpanie nielen ubytovaným klientom, ale aj širokej verejnosti. Relax v bazénoch kúpeľov, ale nie je jedinou možnosťou na letné osvieženie v regióne. Vybrali sme pre vás 5 tipov, kam sa ísť kúpať v okolí Trenčianskych Teplíc a užiť si letné osvieženie pri vode.

Letné kúpalisko Nemšová

11,5 km od Trenčianskych Teplíc

V areáli letného kúpaliska v Nemšovej na vás čaká bazén s teplotou vody až do príjemných 32 °C. Kúpalisko je novozrekonštrulované a ponúka množstvo doplnkových služieb – bufet, športové ihriská aj rôzne pravidelné podujatia.

Krytá plaváreň Trenčín

  • 13 km od Trenčianskych Teplíc

Mestská plaváreň v Trenčíne ponúka bohaté možnosti na relaxáciu aj šport. Nájdete tu 2 bazény s teplotou vody do 29 °C aj menšie wellness centrum.

Letné kúpalisko na Ostrove Trenčín

  • 14 km od Trenčianskych Teplíc

Kúpanie s výhľadom na Trenčianskych hrad? Presne to ponúka letné kúpalisko na Ostrove. Tešiť sa tu môžete na 4 bazény s teplotou vody do 28 °C aj množstvo vodných atrakcií.

Letné kúpalisko Košeca

  • 20 km od Trenčianskych Teplíc

Obklopené prírodou Strážovských vrchov a pohorím Bielych Karpát plné slnečných lúčov. Presne také je síce malé, no o to príjemnejšie kúpalisko Košeca v Ilave.

Termálne kúpalisko Pažiť Bánovce nad Bebravou

  • 25 km od Trenčianskych Teplíc

Termálne kúpalisko v Bánovciach nad Bebravou ponúka 3 bazény napúšťané liečivou termálnou vodou. Hoci teplota vrtu je síce až 43 °C, voda v bazénoch dosahuje príjemných 34 °C. Nájdete tu aj rôzne atrakcie pre deti a športoviská.

Možností, kam sa ísť kúpať v okolí Trenčianskych Teplíc, je mnoho. Či už sa rozhodnete pre pobyt v kúpeľoch Trenčianske Teplice, alebo navštívite niektoré z ďalších kúpalísk v okolí Trenčína, núdzu o relax pri vode mať v tomto prekrásnom regióne určite nebudete.

Scroll to Top