Služby pre návštevníkov mesta Trenčianske Teplice

Trenčianske Teplice sú kúpeľným mestečkom, v ktorom turisti nájdu všetko to, čo potrebujú. V meste sú napríklad rôznorodé reštaurácie, ktoré ponúkajú skvelé jedlo často v originálnom reštauračnom prostredí. Sú tu reštaurácie, ktoré kladú dôraz na trendový food design, ale na svoje si prídu aj priaznivci klasických jedál a rýchleho občerstvenia. V meste Trenčianske Teplice sú dostupné lekárne, v poliklinike ambulancie lekárov a v prípade potreby, v Trenčíne sa nachádza aj nemocnica. Dopraviť sa tam hostia môžu aj taxíkom, keďže v meste je dostupných niekoľko overených taxislužieb. 

sluzby-trencianske-teplice

Taxi služby

V meste Trenčianske Teplice pôsobí až 5 aktívnych taxislužieb. Kontakty na ne si môžete pozrieť tu.

Informácie o ďalších možnostiach dopravy v Trenčianskych Tepliciach.

Nemocnica a lekárne 

V Trenčianskych Tepliciach ponúka svoje služby Lekáreň M a Lekáreň Panovce. Sídli tu aj poliklinika. V budove polikliniky sa nachádza diabetológia, gynekológia, interná ambulancia, zubná ambulancia a všeobecný lekár pre deti a dorast a všeobecný lekár pre dospelých. V prípade potreby rýchlej zdravotnej pomoci tu sídli aj RZP. Najbližšia nemocnica je v meste Trenčín, ktoré je vzdialené 14 km.

Reštaurácie a bary

Jednou z najlepšie hodnotených reštaurácií je Restaurant Dedinka. Varí sa tu výlučne z čerstvých surovín od renomovaných dodávateľov. Ponúka tradičnú dedinskú kuchyňu, pripravovanú podľa osvedčených receptov našich predkov. Jedlo príjemne prekvapuje svojou chuťou, vôňou i vzhľadom a všetko podčiarkuje príjemné prostredie a pokojná domáca atmosféra.

Za zmienku stojí aj dizajnová reštaurácia Kursalon. Patrí medzi popredné reštaurácie na Slovensku. Jedálny lístok je tvorený kombináciou sezónnych, prevažne moderných slovenských jedál, s dôrazom na výnimočné chuťové kombinácie a trendový food design. Základom sú čerstvé a kvalitné suroviny. Interiér reštaurácie je charakteristický originálnymi prvkami pôvodnej architektúry kombinovanými s dizajnovým nábytkom a doplnkami.

Výhľad na mesto Trenčianske Teplice a rozsiahly a originálny sortiment ponúka Kaviareň PAX Panoráma. Na výber je tu viac ako 40 rôznych druhov kvalitných slovenských a zahraničných vín, 12 pivných špeciálov, 6 tradičných slovenských a českých pív. Pre milovníkov dobrého čaju nechýba renovovaná značka Dammann, ručne viazané kvitnúce čaje i čaje z čerstvých bylín. Ponuku kávy zastrešuje značka Piazza D’Oro so zmesou 80 % arabica a 20 % robusta. Samozrejmosťou je rozsiahly sortiment nealkoholických a alkoholických nápojov domácej, ale aj renomovanej zahraničnej produkcie.

Zabaviť sa pri živej hudbe, posedieť si pri rannej káve alebo si pochutnať na osviežujúcich nápojoch je možné v Nočnom klube Krym

V meste je dostupných niekoľko overených taxislužieb. Viac informácií. 

V meste Trenčianske Teplice nie je nemocnica. Najbližšia nemocnica je v meste Trenčín, ktoré je vzdialené 14 km. Sídli tu však poliklinika. 

V meste sú rôznorodé reštaurácie, ktoré ponúkajú skvelú kuchyňu často v originálnom reštauračnom prostredí. Máte na výber z reštaurácií, ktoré kladú dôraz na trendový food design, ale na svoje si prídu aj priaznivci klasických jedál a rýchleho občerstvenia. Viac informácií.

Vyhľadávaným miestom je Nočný bar Krym, ktorý ponúka zábavu pri živej hudbe.

Scroll to Top