Víkendové pobyty

V ponuke víkendových pobytov v Trenčianskych Tepliciach je široký výber relaxačných, wellness, romantických, prípadne beauty víkendových pobytov. Sú vhodné pre všetkých pracovne vyťažených ľudí, ktorí si chcú dopriať krátky oddych a pritom zregenerovať svoje telo a myseľ. Víkendový pobyt je ideálny aj pre všetkých romantikov, ktorí si chcú dopriať výnimočný víkendový zážitok v spoločnosti milovanej osoby. Súčasťou víkendových pobytov sú aj procedúry, ktoré je možné rôzne kombinovať, a získať tak z pobytu čo najviac. Pobyt v Trenčianskych Tepliciach, hoci len na víkend, je nezabudnuteľným zážitkom. 

Víkendové pobyty v Trenčianskych Tepliciach ponúkajú odpočinok od každodenných starostí, pohodu a relax. Sú ako stvorené pre každého, kto si chce užiť trochu oddychu a nechať sa počas víkendu rozmaznávať. To všetko je možné dosiahnuť aromatickou masážou, skrášľujúcimi procedúrami, zábalmi a inými liečebnými procedúrami. Každý tak z kúpeľov odíde oddýchnutý a zrelaxovaný. 

vikendove-pobyty-trencianske

Program 

Víkendové pobyty zahŕňajú ubytovanie na 2 noci v izbách rôzneho štandardu a podľa vlastného výberu. Vybrané druhy pobytov je možné aj predĺžiť a užiť si tak predĺžený víkendový odpočinok.

Súčasťou víkendových pobytov je polpenzia, ktorá sa javí ako najvhodnejšie riešenie. Raňajky vo forme bufetových stolov a večera výberom z troch jedál je ešte obohatená o servírované predjedlo a šalátový bufet. 

Súčasťou víkendového pobytu môžu byť rôzne liečebné procedúry. Najobľúbenejšie sú masáže, zábaly a harmonizujúci kúpeľ Medový sen. Liečebné procedúry je možné aj dokúpiť podľa ponuky konkrétneho hotela. Ponuka je naozaj široká. 

Voľný čas je možné stráviť aktívne. Napríklad si požičať horský bicykel, zahrať si stolný tenis či futbal, zaplávať si v bazéne, odpočinúť v saune alebo zacvičiť si vo fitness centre. 

Cenník

Predĺžený víkendový pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Hotel Flóra*** pol od 195 € 3 nocí Viac info

Víkendový pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Hotel Flóra*** pol od 131 € 2 nocí Viac info

Víkendový relaxačný pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Hotel Most Slávy*** pol od 140 € 2 nocí Viac info

Víkendový romantický pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Hotel Most Slávy*** pol od 150 € 2 nocí Viac info

Wellness pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Hotel Flóra*** pol od 120 € 2 nocí Viac info
Hotel Flóra*** pol od 180 € 3 nocí Viac info

Pre všetkých pracovne vyťažených ľudí, ktorí si chcú dopriať krátky oddych a pritom zregenerovať svoje telo a myseľ. Víkendový pobyt je ideálny aj pre všetkých romantikov, ktorí si chcú dopriať výnimočný víkendový zážitok v spoločnosti milovanej osoby.

V ponuke je široký výber relaxačných, wellness, romantických, prípadne beauty víkendových pobytov. Vybrané druhy pobytov je možné aj predĺžiť a užiť si tak predĺžený víkendový odpočinok. Pozrieť kompletnú ponuku. 

Áno, súčasťou víkendových pobytov sú aj procedúry.

Scroll to Top