Bazén Grand v kúpeľoch Trenčianske Teplice je znovu otvorený

Výborná správa pre milovníkov plávania! Vonkajší bazén Grand v kúpeľoch v Trenčianske Teplice je znovu po dlhšej prestávke otvorený. Od piatku 11.2.2022 je k dispozícii pre návštevníkov kúpeľov a kúpeľných hostí v režime OP. Otvorený je denne od 10.00 do 19.00 hodine. Doprajte si aj vy celoročne plávanie pod holým nebom.

Vonkajší bazén Grand

Bazén Grand je viacúčelový vonkajší nerezový bazén, ktorý spája kúpeľný dom Krym a budovu Rehabilitačný bazén. Pre návštevníkov sú dispozícii tri plavecké dráhy a relaxačná zóna. Bazén je dlhý 25 metrov, šírka je 10 metrov. Hĺbka bazéna je 1,25 m. Teplota vody sa pohybuje medzi 28-31°C .

Po obvode bazéna sa nachádzajú rôzne vodné atrakcie ako vzduchové lôžka, vírivky, sedadlá s hydromasážnymi tryskami alebo široké a bodové chrliče vody.

Súčasťou bazéna Grand je aj menší relaxačný bazén kruhového pôdorysu. Teplota vody v tomto bazéne sa pohybuje okolo 32-35 °C. Oba bazény môžu využívať kúpeľný hostia celoročne, nezávisle od počasia. Vstup je možný pre osoby staršie ako 3 roky.

Vonkajší bazén Grand v kúpeľoch Trenčianske Teplice

Na relax slúžia v Trenčianskych Tepliciach 3 bazény

Pre milovníkov plávania majú kúpele Trenčianske Teplice k dispozícii 3 bazény. Okrem vonkajšieho bazéna Grand je k dispozícii i vnútorný bazén v hoteli Slovakia a vnútorný rehabilitačný bazén. Termálne bazény v Trenčianskych Tepliciach sú k dispozícii nielen ubytovaným hosťom, ale aj širokej verejnosti.

Bazén Slovakia

Vnútorný relaxačný bazén môžete nájsť v zrekonštruovanom hoteli Slovakia. Bazén je súčasťou wellnesovo-medicínskeho centra WellMed. Vstup do bazéna Slovakia je súčasťou pobytových balíkov.

Rehabilitačný bazén

Rehablilitačný bazén slúži klientom kúpeľov od pondelka do piatka aj počas víkendov. Bazén napúšťajú tepelne regulovanou termálnou vodou. Súčasťou rehabilitačného bazéna sú vodné bicykle, ktoré slúžia na rehabilitáciu.

Bazén hotela Slovakia

Termálne bazény v Trenčianskych Tepliciach

Kúpele v Trenčianskych Tepliciach sú známe predovšetkými svojimi prírodnými liečivými zdrojmi a termálnymi bazénmi. K dispozícii sú pre vás: termálny bazén SINA, termálny bazén MUDr. Čapka, termálny bazén PII, termálny bazén PIII a termálny bazén PK v Kryme.

Pre tých, ktorým nevyhovú spoločné kúpele, sú k dispozícii i vaňové. Pocíťte aj vy silu liečivej vody. Stačí si vybrať jeden z liečebných či relaxačných pobytov alebo navštíviť jeden z bazénov v kúpeľoch Trenčianske Teplice

Termálny bazén MUDr. Čapka

Zdroj: www.kupele-teplice.sk

Scroll to Top