Kúpeľný hotel Pax***

Súčasťou zariadenia kúpeľného hotela Pax sú ubytovacie kapacity, stravovacie možnosti a široká škála využitia relaxačných a liečebných procedúr. Kúpeľný hotel Pax je tým pravým ubytovaním pre každého návštevníka kúpeľov Trenčianske Teplice.

Obľúbený zrekonštruovaný kúpeľný hotel sa nachádza priamo v centre mestečka na pešej zóne. Nachádza sa blízko kúpeľného parku a v jeho blízkosti sa nachádza aj významná kultúrna pamiatka, historická odpočiváreň Hammam. Vďaka svojej ideálnej polohe vytvára príjemnú atmosféru, ktorá prináša hosťom ideálne podmienky na liečbu a relax.

Zoznam pobytov

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľné minimum pol od 71 € od 4 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt pln od 78 € od 6 nocí Viac info
Seniorský pobyt pln od 70 € od 6 nocí Viac info
Víkendový relaxačný pobyt pol od 82 € od 2 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Kapacita kúpeľného hotela Pax je 270 lôžok na 6 poschodiach. Hosťom sú k dispozícii jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby, 7 komfortných apartmánov a 4 bezbariérové izby. Z toho 3 sú dvojlôžkové.

Štandardné vybavenie: sociálne zariadenie, rádio, telefón, TV, satelitný prijímač, chladnička, trezor, fén, kúpeľňa, varná kanvica, wifi.

Izba Comfort je v prevedení jednolôžkovej a dvojlôžkovej izby. Okrem štandardného vybavenia je súčasťou izby sprchovací kút. Izby sú bezbariérové, čo je veľkou výhodou pre kúpeľných hostí. Izby sú zariadené jednoducho a funkčne. Využívané sú predovšetkým zemité farby.

izba-comfort-pax

Apartmán A vhodný pre jednu alebo dve osoby má spálňu a oddelenú obývaciu miestnosť. Samozrejmosťou je štandardné vybavenie. Okrem toho sa však hostia môžu tešiť zo štedrého priestoru  a moderného dizajnu izby. Zaujmú farby zlatá a strieborná a industriálny kamenný obklad stien. Malé drobnosti, zrkadlá či dizajnové lampy podčiarkujú luxusnosť apartmánu.

apartman-a-kupelny-hotel-pax

Apartmán B je vhodný pre jednu alebo dve osoby. Disponuje oddelenou spálňou a obývacou miestnosťou. Samozrejmosťou je štandardné vybavenie. Apartmán je zariadený štýlovo. Tmavé steny v kombinácii s bielym nábytkom a zlatými doplnkami pôsobia priam kráľovský.

apartman-b-kupelny-hotel-trencianske-teplice

Vybavenie a služby

Kúpeľný hotel Pax je prepojený s budovami, kde sa podávajú procedúry. Lekárske ordinácie a niektoré procedúry sú hosťom k dispozícii priamo v hoteli. Recepcia je pre hostí otvorená nepretržite. V hoteli sa nachádza aj kozmetika, denná kaviareň, zmenáreň, slnečná terasa, panoramatická kaviareň, spoločenská a kongresová sála a k dispozícii je viacero výťahov. Medzi základné služby patrí platba v hotovosti alebo platobnou kartou, využívanie trezorov, kultúrne a informačné centrum, zapožičanie kúpacích plášťov či žehličky a možnosť zakúpenia si upomienkových predmetov priamo na recepcii.

Parkovanie 

Ubytovaní klienti, s dĺžkou pobytu minimálne 7 po sebe nasledujúcich kalendárnych dní, môžu získať zvýhodnené parkovanie (50 % zľava) zakúpením parkovacích kariet priamo na recepciách kúpeľných hotelov. Parkovacie karty pre ubytovaných hostí sú vystavené na 7, 10 alebo 15 dní. Spoplatnené parkovacie miesta sú zakreslené na mape.

Spoločenské miestnosti 

K dispozícii sú priestory kongresovej sály a panoramatickej kaviarne s terasou. Rôznorodosť ponúkaných priestorov umožňuje širokú variabilitu v organizovaní akcií. Usporiadať tu možno školenia, semináre, workshopy, tlačové besedy či konferencie. Priestory sú vhodné ako pre malé skupiny do 10 účastníkov, tak i pre konferencie s 80 účastníkmi. Samozrejmosťou je profesionálny servis, technické vybavenie a kvalitný personál.

Stravovanie 

V kúpeľnom hoteli Pax sa nachádzajú až dve kaviarne. Jedna okrem kávy ponúka aj úžasný panoramatický výhľad na mesto Trenčianske Teplice. Okrem toho je súčasťou hotela reštaurácia, ktorá ponúka sezónne aj grilované špeciality či organizuje kačacie hody. 

Reštaurácia

Reštaurácia je situovaná na prvom poschodí hotela. Raňajky sú tu poskytované formou bufetových stolov. Na výber je studený a teplý bufet a bohatá ponuka nápojov. Obedy a večere sú na výber z 5 jedál, z čoho sú dve jedlá mäsité, jedno vegetariánske a sladké a v ponuke je aj ovocný balíček. Hostia si však môžu vybrať aj z reštauračného lístka. 

Kaviareň

Príjemné posedenie s výhľadom je súčasťou ponuky v kaviarni PAX Panoráma na 6. poschodí hotela. Svojim hosťom ponúka okrem výhľadu na mesto Trenčianske Teplice aj možnosť stravovania a´la carte. Kaviareň sa nachádza aj na prízemí hotela. Ponúka široký sortiment kávy, čajov, alko a nealko nápojov a príjemné prostredie na relax s výhľadom na pešiu zónu.

Časté otázky

Kúpeľný hotel Pax*** nájdete na adrese: Kúpeľná 10, 914 51, Trenčianske Teplice.

Recepcia je pre hostí otvorená nepretržite.

Hosťom sú k dispozícii jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby, 7 komfortných apartmánov a 4 bezbariérové izby, z toho 3 dvojlôžkové. 

Kúpeľný hotel Pax*** ponúka stravovanie a ubytovanie pod jednou strechou. Hotel je prepojený s budovami, kde sa podávajú procedúry. Lekárske ordinácie a niektoré procedúry sú hosťom k dispozícii priamo v hoteli. Hotel ponúka aj možnosť využitia hotela na kongresové služby.

Hosťom sú k dispozícii jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby, 7 komfortných apartmánov a 4 bezbariérové izby, z toho 3 dvojlôžkové, s celkovou kapacitou hotela 270 lôžok. Viac informácií. 

Kúpeľný hotel sa nachádza priamo v centre mestečka na pešej zóne. Trenčianske Teplice sú tým pravým miestom na oddych a relax, o čom hovorí aj ich kúpeľná história.

Hotel nemá k dispozícii vlastný bazén. V blízkosti hotela sa však nachádza celoročne otvorený vonkajší bazén Grand s vodnými atrakciami.

Pre ubytovaných klientov sú k dispozícii parkovacie karty na 7, 10 alebo 15 dní. Táto služba je spoplatnená.

Ubytovanie so psom je možné len vo výnimočných prípadoch po individuálnej konzultácii s rezervačným oddelením hotela.

Scroll to Top