Hotel Most Slávy***

Hotel Most Slávy je štýlový, kvalitne vybavený hotel v svetoznámom kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice. Je situovaný v centre historického centra a nesie meno po neďalekom Moste Slávy. Je prepojený s prestížnym filmovým festivalom Art Film, ktorý každoročne do Trenčianskych Teplíc lákal tisícky milovníkov filmového umenia. Mnohí z nich sa ubytovali práve v hoteli Most Slávy.

Hotel Most Slávy je tou najsprávnejšou voľbou pre každého, kto hľadá oddych, uvoľnenú atmosféru, vynikajúce jedlo a komfortné ubytovanie. Hotel okrem toho ponúka ešte širokú škálu liečebných procedúr a wellness služieb. K dispozícii sú aj sauny, vírivá vaňa či bazén. Hotel sa navyše nachádza priamo na okraji krásneho kúpeľného parku. V blízkosti sa nájdete aj tenisové kurty, minigolf, vonkajšie bazény alebo množstvo turistických chodníkov. 

Zoznam pobytov

NázovStravaCenaDĺžka
Regeneračný pobyt pol od 210 € 3 nocí Viac info
Rehabilitačný pobyt pol od 390 € 7 nocí Viac info
Relaxačný pobyt pol od 150 € 3 nocí Viac info
Relaxačný pobyt pol od 235 € 5 nocí Viac info
Relaxačný pobyt pol od 115 € 2 nocí Viac info
Seniorský pobyt pol od 285 € 5 nocí Viac info
Skrášľovací pobyt pre ženy pol od 220 € 3 nocí Viac info
Víkendový relaxačný pobyt pol od 140 € 2 nocí Viac info
Víkendový romantický pobyt pol od 150 € 2 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Hotel Most Slávy je zariadený štýlovým rustikálnym nábytkom. Izby hotela sú príjemne farebne zladené, svetlé a pôsobia naozaj luxusne. Je preto prirodzené, že tento hotel je voľbou číslo jedna aj pre slávne osobnosti. 

V hoteli Most Slávy bolo ubytovaných mnoho významných osobností filmového plátna. Napríklad dcéra nestora filmového umenia Geraldine Chaplin, ale aj svetoznáma Gina Lolobrigida, Sophia Loren, Catherine Deneuve, Ornella Muti či legendárny filmový zvodca a bonviván Jean – Paul Belmondo, Franco Nero, Omar Sharif i Michelle Placido. 

Štandardné vybavenie: sociálne zariadenie, rádio, telefón, TV, satelitný prijímač, fén, kúpeľňa

Izba Standard je k dispozícii pre jednu, dve alebo dokonca až tri osoby. Je zariadená štýlovým rustikálnym nábytkom. Vybavená je kúpeľňou s vaňou alebo sprchovým kútom a toaletou. Izba je vybavená satelitnou TV, rádiom, telefónom a pripojením na internet (na vyžiadanie). V kúpeľni je k dispozícii sušič na vlasy.

izba-standard-hotel-most-slavy

Priestranná dvojlôžková izba s možnosťou prístelky je zariadená štýlovým rustikálnym nábytkom. Vybavená je kúpeľňou s vaňou alebo sprchovým kútom a toaletou. V izbe sa nachádzajú 2 pevné lôžka, ktoré je možné upraviť i ako oddelené. Izby sú vybavené satelitnou TV, rádiom, telefónom, pripojením na internet a minibarom. V kúpeľni je k dispozícii sušič na vlasy.

deluxe-izba-most-slavy

Dvojlôžkový apartmán je zariadený štýlovým rustikálnym nábytkom. V izbe sa nachádzajú 2 pevné lôžka, ktoré je možné upraviť i ako oddelené. Pohodlie zabezpečuje denná časť izby a kúpeľňa s vaňou a toaletou. Izby sú vybavené satelitnou TV, rádiom, telefónom, pripojením na internet a minibarom. V kúpeľni je k dispozícii sušič na vlasy.

apartman-hotel-trencianske-teplice

Apartmán 2+1 je zariadený štýlovým rustikálnym nábytkom. V apartmáne sa nachádzajú 3 pevné lôžka, 2 lôžka v spálni a 1 lôžko v samostatnej izbe. K dispozícii na užívanie je aj priestranná denná časť izby a kúpeľňa s vaňou a toaletou. Apartmán je vybavený satelitnou TV, rádiom, telefónom, pripojením na internet a minibarom. V kúpeľni je k dispozícii sušič na vlasy.

2+1-apartman-hotel-krym

Dvojlôžkový apartmán je možné prepojiť s nadväzujúcou dvojposteľovou izbou s pevným lôžkom ako prístelkou a vytvoriť tak rodinný apartmán pre 5 osôb. Takýto rodinný apartmán má aj dve samostatné kúpelne. Izby sú vybavené satelitnou TV, rádiom, telefónom, pripojením na internet a minibarom. V kúpeľni je k dispozícii sušič na vlasy.

Vybavenie a služby

Súčasťou hotelového komplexu hotela Most Slávy sú aj vily Miramare-Corfu, Dea a vila Vera. Ponúkajú komfortné ubytovanie, wellness, reštauráciu, kaviareň, konferenčné služby a mnoho ďalších služieb. Pre hostí je napríklad v cene ubytovania aj parkovanie. Hoteloví hostia navyše majú možnosť bezplatne využívať hotelový bazén a strážené parkovisko. V hoteli je k dispozícii aj biliardový stôl, stolný futbal a spoločenské hry.

Wellness

Okrem klasických wellness služieb hotel Most Slávy ponúka aj liečebné procedúry pod odborným dohľadom lekára – fyzioterapeuta a kvalifikovaných rehabilitačných pracovníkov. Uvoľniť sa po každodennom strese, zbaviť sa únavy a načerpať novú energiu je možné v bazéne. Na odporúčanie lekára sa v bazéne vykonávajú aj špeciálne individuálne a skupinové cvičenia. Pri regenerácii horných a dolných končatín po nadmernej fyzickej záťaži, napríklad po športových výkonoch, sa odporúča pobyt vo vírivej vani. Vírivý účinok kúpeľa je vhodný aj pri ošetrovaní stavov po úrazoch a zápaloch, pri reumatických ochoreniach, poruchách nervového zásobovania a tiež ako prevencia.

Spoločenské miestnosti 

Hotel je svojim vybavením predurčený aj na kongresové účely, firemné akcie, školenia, semináre, eventy a obchodné jednania. Slúži k tomu kongresová aula, ktorá má kapacitu 105 osôb. Využíva sa pre školenia a semináre a disponuje základnou technikou, rovnako ako aj multifunkčná sála. Túto sálu je však možné ešte prepojiť aj s iným spoločenským priestorom a rozšíriť tak pôvodnú kapacitu 94 osôb. Rokovací salónik má kapacitu 20 osôb. Využíva sa na organizovanie rôznych školení a seminárov, podobne ako salón.

Stravovanie

Raňajky sa podávajú vo forme bufetových stolov v hotelovej reštaurácii. Reštaurácia je typická svojimi tradičnými jedlami i kulinárskymi špecialitami. Chutný obed či večeru je vhodné ukončiť v intímnom priestore kaviarne.

Reštaurácia

Reštaurácia v hoteli Most Slávy je elegantným miestom vhodným na slávnostnú večeru, pracovný obed alebo súkromnú oslavu s kapacitou 50 miest. Je typická vynikajúcim jedlom a štýlovým priestorom. Panuje v nej tradičná atmosféra a samozrejmosťou sú profesionálne služby obsluhujúceho personálu. Ponúka pestrý výber jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Špecialitou sú jedlá z diviny, ktoré predstavujú jedinečný kulinársky zážitok. Reštaurácia je klimatizovaná, nefajčiarska a nachádza sa v nej aj detský kútik. 

Kaviareň

Kaviareň v hoteli Most Slávy má kapacitu 35 miest a ponúka príjemné posedenie v intimite boxov. Štýlové prostredie znásobuje zážitok z jedinečnej kávy a denne čerstvých zákuskov.  

Súčasťou kaviarne je aj letná terasa. Posedenie na terase nad riekou Teplička je príjemným osviežením najmä v horúcich letných dňoch. V ponuke sú zmrzlinové poháre, miešané alko a nealko nápoje a jedinečná káva. Raz do týždňa sa počas letných mesiacov na terasa koná grilovačka pri živej hudbe.

Časté otázky

Hotel Most Slávy*** nájdete na adrese Ul. 17. novembra, 914 51, Trenčianske Teplice.

Recepcia je pre hostí otvorená nepretržite.

Hosťom sú k dispozícii  jednolôžkové, dvojlôžkové izby, priestranné dvojlôžkové izby De Luxe a apartmány. Viac informácií.

Nájdete tu komfortné ubytovanie, wellness, reštauráciu, kaviareň, konferenčné služby. Okrem klasických wellness služieb hotel ponúka aj liečebné procedúry pod odborným dohľadom lekára – fyzioterapeuta a kvalifikovaných rehabilitačných pracovníkov. Prezrite si ponúkané liečebné procedúry na tomto linku. Hotel vhodný aj na kongresové účely, firemné akcie, školenia, semináre, eventy a obchodné jednania.

Hotel Most Slávy je situovaný v centre historického centra kúpeľného mesta priamo na okraji krásneho kúpeľného parku. Prečítajte si o histórii kúpeľov viac tu. 

Pre ubytovaných hostí je k dispozícii relaxačný bazén priamo v hoteli s teplotou vody 28 ºC.

Pre klientov hotela je k dispozícii parkovanie v blízkosti hotela zdarma.

Ubytovanie spolu so psom, prípadne iným zvieraťom sa overuje individuálne pri rezervácii pobytu.

Scroll to Top