Parkhotel na Baračke****

Každý, kto hľadá komfort, útulnosť a rodinnú atmosféru by sa mal ubytovať v Parkhoteli na Baračke. K tomu je pridaný gastronomický zážitok v hotelovej reštaurácii či kompletný relax v hotelovom wellness centre. Jedinečným robí hotel Labutie jazierko  s možnosťou člnkovania a rybolovu. Presvedčte sa o tom sami a rezervujte si ubytovanie v malom komfortnom hoteli rodinného typu v Trenčianskych Tepliciach.

Parkhotel na Baračke je malý, komfortný hotel rodinného typu so službami na úrovni ****, schopný uspokojiť i požiadavky náročnejších hostí. Leží v krásnom prírodnom prostredí kúpeľného mesta, na okraji kúpeľného parku. Vedľa hotela sa nachádza Labutie jazierko s možnosťou člnkovania a rybolovu a športový areál s tenisovými kurtami a minigolfovým ihriskom. Vzdialenosť do centra mesta je len 10 minút pešo cez kúpeľný park. 

Zoznam pobytov

NázovStravaCenaDĺžka
Relaxačný pobyt raň od 267 € 3 nocí Viac info
Relaxačný pobyt raň od 165 € 3 nocí Viac info
Relaxačný pobyt pol od 144 € 2 nocí Viac info
Romantický pobyt pre dvoch pol od 140 € 2 nocí Viac info
Seniorský pobyt pol od 408 € 6 nocí Viac info
Wellness pobyt pol od 228 € 3 nocí Viac info
Wellness pobyt pol od 280 € 4 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Parkhotel na Baračke ponúka dokonalý komfort a pohodlie v priestranných izbách a v apartmánoch. Celková kapacita hotela je 62 lôžok. Všetky ubytovacie kapacity sú nefajčiarske.

Štandardné vybavenie: sociálne zariadenie, telefón, TV, satelitný prijímač, minibar, internetová prípojka, trezor, fén, kúpeľňa, župan

Opis izby: Základný typ izby, ktorá je v ponuke ako 1-lôžko alebo 2-ložko.  Táto izba je veľkosťou menšia v porovnaní s inými typmi, pričom izby Comfort majú základné vybavenie v podobe telefónu, TV, satelitného prijímača, chladničky, minibaru, fénu a wifi pripojenia. Ubytovaní majú v tejto izbe možnosť zapožičania županu. Izba neponúka klimatizáciu a možnosť prístelky.

Izba Standard je vhodná pre jednu alebo dve osoby a je tu aj možnosť prístelky. Zariadená je jednoducho a minimalisticky. Ponúka však všetko, čo hosť potrebuje na to, aby prežil v kúpeľoch príjemný pobyt.

izba-standard-na-baracke

Studio je dvojlôžková priestranná izba. Má síce len jednu miestnosť, ale priestor je tak veľkorysý, že je tu hravo zriadená aj obývacia časť. Svetlé farby a dostatok svetla hostí dobíjajú pozitívnou energiou. 

studio-parkhotel-trencianske-teplice

Malý apartmán je vhodný pre ubytovanie jednotlivca alebo páru. Je tu aj možnosť prístelky. Spálňa a obývacia miestnosť zabezpečia dostatočný priestor aj pre tri osoby. Útulnosť malého apartmánu podčiarkujú pri príchode hostí také drobnosti ako sú kvety vo váze alebo misa s ovocím. 

maly-apartman-na-baracke

Veľký apartmán sa nachádza v podkroví. Pohodlne v ňom môžu byť ubytované až tri osoby, pretože je tu možnosť prístelky. Veľký rozkladací gauč je zárukou pohodlného spánku i oddychu. Príjemné dekorácie a fľaša sektu každému hosťovi pri príchode vyčaria úsmev na tvári. 

velky-apartman-na-baracke

Rodinná izba disponuje dvomi kúpeľňami a dvomi priechodnými izbami. Je tu aj možnosť prístelky. Izba je tak vhodná aj pre viacčlenné rodiny. Zriadená je štýlovo a vkusne. 

Vybavenie a služby

Gastronomický zážitok zabezpečuje hotelová reštaurácia. V kaviarni so zimnou záhradou, a počas hlavnej sezóny i na letnej terase s altánkom a vonkajším krbom, je zas možné oddýchnuť si pri dobrej káve.

Pre hostí je k dispozícii bezplatné parkovanie na odstavnej ploche oproti hotelu. Okrem toho môžu hostia využívať aj služby wellness centra a za zmienku stoja aj spoločenské miestnosti v hoteli, v ktorých je možné organizovať rôzne školenia či semináre.

Wellness

Hotelové wellness centrum má širokú ponuku viac ako 30 liečebných procedúr pod jednou strechou, ktoré vhodne doplňuje krytý bazén, saunový komplex a solárium. Krytý bazén disponuje protiprúdom, vodopádom a pool barom s pestrou ponukou osviežujúcich nápojov. Po kúpaní sú k dispozícii lehátka na odpočívanie. Ubytovaní hostia majú vstup do bazénu a saunového komplexu voľný. Počas letnej sezóny je navyše k dispozícii aj malá hotelová pláž s lehátkami na opaľovanie. Pláž sa nachádza v átriu hotela, vedľa bazéna s priamym prístupom z bazénovej haly. 

Spoločenské miestnosti 

K dispozícii je konferenčná miestnosť s kapacitou 60 osôb. Využíva sa na organizovanie rôznych školení. Je vybavený základnou technikou. K dispozícii sú aj menšie salóniky s kapacitou 12 a 14 osôb.

Stravovanie 

Gastronomický zážitok zabezpečuje hotelová reštaurácia. V kaviarni so zimnou záhradou, a počas hlavnej sezóny i na letnej terase s altánkom a vonkajším krbom, je zas možné oddýchnuť si pri dobrej káve.

Reštaurácia

Raňajky sú podávané formou bufetových stolov. Večere formou trojchodového menu so šalátovým bufetom, podobne ako obedy. Kapacita reštaurácie je 55 osôb. Priestor je využívaný výhradne pre stravovanie.

Kaviareň

Zo zimnej záhrady je priamy prístup na letnú terasu s altánkom a vonkajším krbom. Počas víkendov kaviareň pravidelne ožíva v rámci hudobných a tanečných popoludní, ktoré hostí prenášajú späť do čias kúpeľnej noblesy. Kapacita kaviarne je 50 osôb a tento priestor je možné využiť aj na zabezpečenie kongresových služieb. 

Časté otázky

Parkhotel**** na Baračke nájdete na adrese Baračka 89, 914 51, Trenčianske Teplice.

Recepcia hotela je k dispozícii nepretržite. 

K dispozícii sú jednolôžkové, dvojlôžkové izby, apartmán i rodinná izba. Všetky ubytovacie kapacity sú nefajčiarske. Viac informácií. 

V hotelovom wellness centre nájdete širokú ponuku viac ako 30 liečebných procedúr pod jednou strechou spolu s krytým bazénom, saunovým komplexom a soláriom.

Gastronomické zážitok si môžete dopriať v hotelovej reštaurácii, v kaviarni so zimnou záhradou a počas hlavnej sezóny i na letnej terase s altánkom a vonkajším krbom.

Celková kapacita hotela je 62 lôžok.

Vzdialenosť do centra mesta s pešou zónou je 10 min. prechádzkou cez kúpeľný park. 

Áno. Ubytovaní hostia majú vstup do bazénu zdarma.

Ubytovaní hostia majú k dispozícii bezplatné parkovanie na odstavnej ploche oproti hotelu.

Áno, hotel ponúka možnosť ubytovania sa spolu so psom za poplatok.

Scroll to Top