Wellness hotel Panorama****

Wellness hotel Panorama sa nachádza v jednom z najkrajších kúpeľných miest na Slovensku, v Trenčianskych Tepliciach. Kúpele patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku. V Trenčianskych Tepliciach a okolí sa nachádzajú rôzne miesta, ktoré stoja za návštevu a nadštandardné ubytovanie ponúka práve wellness hotel Panorama.

Wellness hotel Panorama ponúka komfortné a moderné ubytovanie v 70 priestranných izbách a 1 apartmáne, ktoré uspokoja potreby i toho najnáročnejšieho klienta. Hotel je vybavený wellness centrom, kde sa nachádza bazén, sauny, whirlpool, ľadové vedro, vodné kúpele a mnoho ďalších atrakcií. K dispozícii je aj široká ponuka masáží. V hoteli sa nachádza reštaurácia Tília, lobby bar Silvia a záhradná terasa. Samozrejmosťou je kamerou sledované parkovisko a internetové Wi-Fi pripojenie.

Zoznam pobytov

NázovStravaCenaDĺžka
Regeneračný pobyt pol od 499 € 7 nocí Viac info
Rekreačný pobyt raň od 57.5 € od 1 nocí Viac info
Relaxačný pobyt pol od 460 € 5 nocí Viac info
Relaxačný pobyt extra pol od 136 € 2 nocí Viac info
Romantický pobyt pre dvoch raň od 365 € 2 nocí Viac info
Wellnes pobyt extra raň od 258 € 2 nocí Viac info
Wellness pobyt pol od 469 € 3 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Wellness hotel Panorama ponúka komfortné a moderné ubytovanie v 70 priestranných izbách a 1 apartmáne. Izby sú komfortne vybavené moderným nábytkom a spolu s celým interiérom ponúkajú návštevníkom najvyššie pohodlie. Izby sú nefajčiarske.

Štandardné vybavenie: telefón, TV : satelitné, trezor, klimatizácia, bezdrôtový internet, sprcha, WC, minibar, fén na vlasy, hotelový textil

Dvojposteľová izba bez balkóna má kúpeľňu so sprchou a WC, fén, telefón, klimatizáciu, trezor a minibar. Rovnako ako vo všetkých izbách, má tiež Wi-Fi pripojenie k internetu. Miestnosť je ideálna aj pre 1 človeka.

izba-standard-wellness-panorama

Dvojlôžková izba s manželskou posteľou a balkónom má vlastné sociálne zariadenie so sprchou, toaletou a fénom. Izba disponuje i klimatizáciou, trezorom, minibarom a telefónom. Samozrejmosťou je internetové Wi-Fi pripojenie.

comfort-izba-hotel-trencianske-teplice

Dvojlôžková izba disponuje balkónom, vlastnou kúpeľňou so sprchou, WC a fénom. V izbe sa nachádza okrem klimatizácie, trezoru, minibaru, telefónu i súprava na prípravu teplých nápojov a internetové Wi-Fi pripojenie. S prístelkou je táto izba vhodná až pre 3 osoby. 

superior-izba-wellness-panorama

Komfortne zariadený apartmán disponuje obývačkou, spálňou a balkónom. Apartmán je vhodný pre 2 až 4 osoby. V spálni sa nachádza manželská posteľ, v obývačke je rozkladací gauč, ktorý slúži ako prístelka.  Apartmán ďalej disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchou, vaňou a toaletou, samostatnou toaletou, fénom, telefónom, trezorom, klimatizáciou, minibarom a súpravou na prípravu teplých nápojov. Samozrejmosťou je internetové Wi-Fi pripojenie na izbách i v celom hoteli.

apartman-hotel-panorama-trencianske-teplice

Vybavenie a služby

Hotel je vybavený špičkovým wellness centrom a samozrejmosťou je kamerou sledované parkovisko. V cene ubytovania je zahrnuté Wi-Fi pripojenie a bohaté raňajky formou teplého a studeného bufetu. Na izbe sú k dispozícii župan a papuče. Parkovanie je spoplatnené. Parkovisko sa nachádza v priamej blízkosti hotela. 

Wellness centrum

Wellness hotel Panorama neponúka len kvalitné ubytovanie, špičkovú gastronómiu, ale aj široké spektrum wellness služieb pre dokonalý odpočinok. 

Relaxačný bazén je napríklad využívaný aj na vodnú liečebnú gymnastiku. Okrem toho sú jeho súčasťou mnohé vodné atrakcie, ako napríklad protiprúd, masážne trysky, vodné gejzíry, masážne lavice a podobne.

V ponuke wellness centra sú aj viaceré sauny. Fínska sauna zbaví organizmus škodlivých látok, posilní imunitný systém a urýchli metabolizmus. Parná sauna je odporúčaná pri alergiách, nádche, ochoreniach horných dýchacích ciest, reumatických ochoreniach, na celkovú očistu organizmu od toxických látok a na prečistenie pokožky. Bylinná sauna využíva pôsobenie vône byliniek na zmysly. Príjemné sedenie alebo ležanie v aróma saune s bylinným inhalátorom je dokonalým relaxom pre celé telo.

Obľúbené sú aj vodné kúpele, ktoré sú vhodné na rehabilitačné účely. Vaňový kúpeľ spojený s masážou prúdom vody z masážnej trysky je porovnateľný s ručnou masážou, pričom hrá dôležitú úlohu práve príjemná teplota prúdiacej vody prehrievajúca preťažené svaly. Moderná vodoliečba využíva hlavne  reflexný vplyv aplikácie teplejších a chladnejších vodoliečebných stimulov. Vďaka presne prepracovaným postupom je dosiahnutá zmena prekrvenia a zlepšenia metabolizmu, vrátane tíšenia bolesti. Pre uvoľnenie a upokojenie sa využíva perličkový a vírivý kúpeľ.

Stravovanie

V hoteli sa nachádza reštaurácia Tília, lobby bar Silvia a záhradná terasa. Spolu ponúkajú domáce a svetové kulinárske špeciality, kvalitné vína, miešané nápoje a to všetko v príjemnom a pohodovom prostredí.

Reštaurácia 

Reštaurácia Tília ponúka domáce a svetové kulinárske špeciality, ktoré tvoria základ nielen pre à la carte ponuku a sezónne menu, ale aj pre bohatý večerný a raňajkový bufet. Celý gastronomický koncept je orientovaný na zdravý životný štýl, čerstvé potraviny a lokálne produkty slovenských dodávateľov. Ponuka reštaurácie Tília je obohatená aj o zvýhodnené obedové menu, ktoré je v ponuke počas pracovných dní. Samozrejmosťou je i široká ponuka nápojov a kvalitných vín.

Lobby bar

Pohodlné kreslá a príjemná melódia vytvárajú intímnu a uvoľnenú atmosféru. Bar láka bohatou ponukou nápojov, zaujímavých koktailov, miešaných nápojov, kávy a čajov. Záhradná terasa, s ktorou je lobby bar prepojený, je oázou pokoja.

Časté otázky

Wellness hotel Panorama **** nájdete na adrese: Nádražná ulica 1902/12, 914 51, Trenčianske Teplice.

Recepcia je pre hostí otvorená nepretržite non stop.

Hotel Panorama disponuje izbami Standard, Comfort, Superior a Apartmánom.

Hotel je vybavený wellness centrom, kde nájdete bazén, sauny, whirlpool, ľadové vedro, vodné kúpele a mnoho ďalšieho. Vybrať si tiež môžete zo širokej ponuky masáží. V hoteli sa nachádza reštaurácia Tilia, lobby bar Silvia a záhradná terasa. Samozrejmosťou je kamerou sledované parkovisko a internetové Wi-Fi pripojenie.

Wellness hotel Panorama **** ponúka komfortné a moderné ubytovanie v 70 priestranných izbách a 1 apartmáne. Viac informácií.

Pešia zóna v centre kúpeľov je dostupná z wellness hotela Panorama**** necelých 10 minút pešou chôdzou. Čo všetko môžete v Trenčianskych Tepliciach zažiť sa dozviete tu.

Hotelové wellness centrum okrem iného ponúka na využite aj relaxačný bazén s množstvom vodných atrakcií.

K dispozícii je kamerou sledované parkovisko, prípadne možnosť parkovať na parkovisku vo vzdialenosti cca 50 m od hotela. Obe možnosti sú spoplatnené.

Ubytovanie s domácim zvieraťom je možné za príplatok.

Scroll to Top