Využite zľavnené vstupy do teplických bazénov v rámci projektu “Kúpele v regióne” aj vy

Každoročná obľúbená zimná akcia na vstupy do termálnych bazénov v kúpeľoch Trenčianske Teplice opäť pokračuje. Tento rok bola vzhľadom na situáciu o pár dní posunutá, avšak už v týchto dňoch môžete ísť zrelaxovať do termálnych bazénov v Trenčianskych Tepliciach za polovičné ceny.

“Kúpele v regióne” pre verejnosť

Užiť si teplické bazény môžete od piatku 10.12.2021 podľa platných aktuálnych nariadení až do konca februára 2022. 

Pozor však! Akcia platí len pre obyvateľov vybraných miest a obcí s trvalým pobytom a len pre osoby staršie ako 18 rokov. Zoznam obcí nájdete na stránke kúpeľov Trenčianske Teplice. Pri zakúpení procedúry sa preukážete občianskym preukazom. Projekt “Kúpele v regióne” vznikol v spolupráci trenčianskych kúpeľov a Krajskej organizácie cestovného ruchu Trenčín. Získal aj ocenenie v kategórii TOP turistický produkt roku 2018.

V súčasnosti termálne bazény pre verejnosť fungujú lenpre plne očkovaných klientov. Podmienky vstupu do bazénov sa menia podľa aktuálnej pandemickej situácie. Odporúčame tiež objednať sa vopred telefonicky, nakoľko o procedúry je veľký záujem. Telefónne kontakty nájdete takisto na stránkach trenčianskych kúpeľov.

Vyskúšajte účinky termálnej vody v Trenčianskych Tepliciach

V kúpeľoch Trenčianske Teplice sa nachádza viacero termálnych bazénov. Kúpeľ Sina s historickou odpočivárňou Hammam je určite najznámejší a najobľúbenejší. Okrem toho sú tu ešte Bazén MUDr. Čapka – PI, bazén PII, PIII a bazén PK v liečebnom dome Krym. 

Teplota vody v termálnych bazénoch sa pohybuje medzi 35,5 – 39 °C, takže na svoje si príde každý, aj ten, čo neobľubuje príliš horúcu vodu. Liečivá termálna voda v Trenčianskych Tepliciach pôsobí priaznivo nielen na pohybový systém, ale aj na pokožku.

Nezúfajte ani v prípade, ak svoju obec nenájdete medzi obcami spadajúcimi pod akciu „Kúpele v regióne“. Užiť si relax v bazénoch v Trenčianskych Tepliciach za výhodné ceny môžete aj ako bežný návštevník. Ak sa vám jednorazová návštev bazénov zapáči, vyskúšajte aj kúpeľný, či relaxačný pobyt v kúpeľoch Trenčianske Teplice.

Zdroj: www.kupele-teplice.sk

Scroll to Top