Relaxačné a wellness pobyty

Relaxačné a wellness pobyty zahŕňajú mimo stravy a ubytovania ideálnu kombináciu kúpeľných liečebných procedúr a wellness služieb. Sú kombinované tak, aby pobyt poskytol ideálne podmienky pre oddych a regeneráciu síl každému jednému návštevníkovi. Overte si to aj vy. 

Pobyty relaxačného a wellness charakteru sú vhodné pre krátkodobý oddych na uvoľnenie tela i duše, ale i na elimináciu stresových faktorov bežného života. Odporúčame ich preto pre všetkých, ktorí chcú načerpať energiu a oddýchnuť si v príjemnom prostredí kúpeľov.

relaxacne-wellness-pobyty

Program

Pre správny relax a oddych je samozrejme dôležitá aj chutná strava. Pobyty relaxačného a wellness charakteru ponúkajú polpenziu. Raňajky a večere sú podávané zvyčajne formou bufetových stolov. Samozrejme je tu aj možnosť plnej penzie, diétnej a vegetariánskej stravy.

Na požiadanie je možné zabezpečiť aj konzultáciu s lekárom, ale pri relaxačných a wellness pobytoch to nie je nutnosť. 

Denne sú odporúčané 2 procedúry. Najčastejšie sa kombinujú termálne kúpele, prísadové kúpele, masáže a zábaly. Je však možné dokúpiť si ďalšie liečebné relaxačné a wellness procedúry podľa vlastného výberu. Každý hosť si môže zostaviť vlastný kúpeľný program podľa individuálnych požiadaviek. Medzi vychytené wellness procedúry v súčasnosti patrí napríklad indická olejová masáž, medová detoxikačná masáž, zábal z morských rias alebo ružový skrášľujúci kúpeľ.  

Cenník

Predĺžený víkendový pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Hotel Flóra*** pol od 195 € 3 nocí Viac info

Víkendový pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Hotel Flóra*** pol od 131 € 2 nocí Viac info

Wellness pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Hotel Flóra*** pol od 120 € 2 nocí Viac info
Hotel Flóra*** pol od 180 € 3 nocí Viac info
Hotel Flóra*** pol od 280 € 5 nocí Viac info

Odpočinkový pobyt pre telo i dušu, vďaka ktorému si zrelaxujete telo a naberiete duševnú energiu, je vhodný takmer pre každého. 

Pobyty zahŕňajú mimo stravy a ubytovania taktiež ideálnu kombináciu procedúr a wellness služieb kombinovaných tak, aby pobyt poskytol ideálne podmienky pre oddych a regeneráciu síl.

Počet nocí sa líši v závislosti od zamerania jednotlivých pobytov. K dispozícii sú pobyty v dĺžkach od dvoch nocí a viac. Viac informácií.

Scroll to Top