Pobyty pre rodiny s deťmi

Pobyty pre rodiny s deťmi v Trenčianskych Tepliciach sú v dĺžke 2 až 5 nocí. V cene pobytu okrem ubytovania a stravy býva zahrnutý neobmedzený vstup do wellness a bazénových komplexov. Samozrejme, ponuka sa líši v závislosti od konkrétneho ubytovacieho zariadenia. Prostredie Trenčianskych Teplíc je však dokonalým miestom na strávenie rodinnej dovolenky. Nebudú sa tu nudiť deti ani rodičia. 

Ubytovanie je poskytované v izbách rôzneho štandardu. Počas celého pobytu je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, čo ocenia hlavne deti. Pre športovo založených oteckov je pripravené fitness centrum, pre mamičky túžiace po oddychu zas saunový svet. Celá rodina si oddýchne v lete na kúpalisku a počas celého roka v bazénovom komplexe. 

pobyty-rodiny-s-detmi-trencianske

Program 

Raňajky sú zabezpečené vo forme bufetových stolov. Večera je vo väčšine prípadov servírovaná, je tu možnosť výberu z menu. 

Relaxačný program môže zahŕňať masáž aroma voskom alebo rašelinový zábal. Obľúbený je aj  perličkový kúpeľ s prísadou bylinných extraktov a solí či detoxikačný zábal z pravého medu. Kúpele navyše ponúkajú veľké množstvo liečebných procedúr, ktoré je možné si dokúpiť a ľubovoľne kombinovať. 

Voľný čas je možné stráviť aj bicyklovaním. K dispozícii je aj požičovňa horských alebo trekingových bicyklov. V obľube sú aktivity ako stolný tenis či stolný futbal. 

Cenník

Predĺžený víkendový pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Hotel Flóra*** pol od 195 € 3 nocí Viac info

Víkendový pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Hotel Flóra*** pol od 131 € 2 nocí Viac info

Wellness pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Hotel Flóra*** pol od 120 € 2 nocí Viac info
Hotel Flóra*** pol od 180 € 3 nocí Viac info
Hotel Flóra*** pol od 280 € 5 nocí Viac info

Pre rodiny s deťmi sú v ponuke pobyty na 2 až 5 nocí. Viac informácií. 

V cene pobytu, okrem ubytovania a stravy, býva zahrnutý neobmedzený vstup do wellness a bazénových komplexov, kúpací plášť a na privítanie nealko nápoj pre deti. Samozrejme, ponuka sa líši v závislosti od konkrétneho ubytovacieho zariadenia.

Animačný program je v ponuke len vo vybraných termínoch. Kultúrny program v kúpeľoch je však bohatý počas celého roka.  

Scroll to Top