Liečebný dom Atlantis**

Liečebný dom Atlantis je obľúbený liečebný dom, ktorý sa nachádza v centre mesta Trenčianske Teplice a má tichú polohu. Aj práve preto je medzi hosťami tak vyhľadávaný. 

Pôvabný dvojposchodový liečebný dom Atlantis disponuje dobovou atmosférou. Nachádza sa v centre mesta, len pár krokov od pešej zóny. Maximálna kapacita 50 hostí ho radí k malým hotelom s útulným prostredím. 

Zoznam pobytov

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľné minimum pol od 61 € od 4 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt pln od 67 € od 6 nocí Viac info
Seniorský pobyt pln od 60 € od 6 nocí Viac info
Víkendový relaxačný pobyt pol od 73 € od 2 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Celková kapacita liečebného domu je 52 lôžok. Budova má 2 poschodia bez výťahu. Hotel prešiel kompletnou rekonštrukciou.

Štandardné vybavenie: sociálne zariadenie, sprchovací kút, rádio, telefón, TV, satelitný prijímač, chladnička

Izba Komfort je vhodná pre ubytovanie jednej alebo dvoch osôb. Je to izba bez balkóna. Aj napriek tomu je dostatočne svetlá a príjemne zariadená. Ponúka všetko, čo hosť potrebuje, aby si mohol užiť pobyt v kúpeľoch.

izba-komfort-atlantis

Apartmán sa nachádza v podkroví. Má spálňu a oddelenú obývaciu miestnosť. Je vhodný pre jednu osobu, ale aj pre pár. Zariadený je veľmi štýlovo a obývacia časť disponuje pohodlnou sedacou súpravou. 

apartman-liecebny-dom-atlantis

Vybavenie a služby

Liečebný dom Atlantis ponúka len ubytovacie služby. Lekárske ordinácie sa nachádzajú v liečebnom dome Eskulap. Aj na procedúry sa dochádza 100 až 200 metrov. 

Stravovanie

Strava sa poskytuje vo vedľajšej budove v jedálni Gurmán, ktorá je vzdialená približne 20 metrov. Raňajky sa poskytujú formou bufetových stolov. Samozrejmosťou je studený a teplý bufet a veľká ponuka nápojov. Obedy a večere sú zabezpečené výberom z menu. V ponuke sú mäsité jedlá, vegetariánske jedlo a sladké jedlo alebo ovocný balíček.

Časté otázky

Liečebný dom Atlantis nájdete na ulici Tomáša Garrigue Masaryka 21, 914 51, Trenčianske Teplice.

Liečebný dom ponúka jedno a dvojposteľové zrekonštruované izby bez balkóna a podkrovné apartmány. Viac informácií.

V Liečebnom dome Atlantis sa poskytuje ubytovanie. Je to dvojposchodová budova bez výťahu. Recepcia liečebného domu sa nachádza v Liečebnom dome Eskulap. Strava, lekárske ordinácie a procedúry sa poskytujú mimo ubytovacie zariadenie vo vzdialenosti do 200 m. Ponuku liečebných procedúr v kúpeľoch si pozrite tu. 

Liečebný dom má v ponuke jedno a dvojposteľové zrekonštruované izby bez balkóna a dva podkrovné apartmány. Celková kapacita liečebného domu je 52 lôžok.

Liečebný dom sa nachádza v centre mesta a má tichú polohu. Pozrite si základné turistické informácie.

Liečebný dom nie je vybavený bazénom. V blízkosti hotela sa však nachádza celoročne otvorený vonkajší bazén Grand s vodnými atrakciami.

Pre ubytovaných klientov sú k dispozícii parkovacie karty na 7, 10 alebo 15 dní. Táto služba je spoplatnená.

V liečebnom dome Atlantis nie je možné ubytovanie so zvieraťom.

Scroll to Top