Kúpeľný hotel Slovakia***

Novozrekonštruovaný kúpeľný hotel Slovakia*** sa nachádza priamo v centre kúpeľného mestečka Trenčianske Teplice a otvára bránu do pešej zóny. Príjemné prostredie hotela umožňuje jeho široké využitie. Je vhodný na kúpeľné pobyty, firemné akcie, pobyty s deťmi i pre krátkodobé ubytovanie. 

Zoznam pobytov

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľný liečebný pobyt pln od 78 € od 6 nocí Viac info
Relaxačný pobyt pol od 78 € od 4 nocí Viac info
Relaxačný pobyt pol od 82 € od 2 nocí Viac info
Wellness pobyt pol od 80 € od 2 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Kúpeľný hotel Slovakia  ponúka jednolôžkové, dvojlôžkové izby, rodinné izby a apartmány. Kapacita hotela je 150 lôžok na štyroch poschodiach. Všetky izby majú balkón alebo terasu a ponúkajú pohodlný komfort.

Štandardné vybavenie: sociálne zariadenie, klimatizácia, rádio, telefón, TV, satelitný prijímač, chladnička, fén, kúpeľňa, župan, bidet, varná konvica, wifi

Opis izby: Základný typ izby, ktorá je v ponuke ako 1-lôžko alebo 2-ložko.  Izby Comfort majú základné vybavenie. Klimatizácia je dostupná za doplatok.

Opis izby: Apartmán pozostáva z jednej spálňovej a jednej obývacej miestnosti. Každý apartmán je vybavený klimatizáciou.

Opis apartmánu: Apartmán de Luxe je rozmerovo najväčší typ ubytovania v tomto hoteli, pozostáva z 2 spáľňových a 1 obývacej miestnosti. Okrem štandardného vybavenia sa v tomto apartmáne nachádza aj varná doska a veľká terasa lehátkami. Apartmán je vybavený aj klimatizáciou.

Vybavenie a služby

Priamo v hoteli je klientom k dispozícii vnútorný bazén a wellness centrum. Vzdialenosť hotela od procedúr je približne 150 metrov. Recepcia je pre hostí otvorená nepretržite. V hoteli sa nachádza aj kaviareň, zmenáreň a slnečná terasa s výhľadom na pešiu zónu.

Wellness

Hotel Slovakia má novovybudované wellnes-medicínske centrum WellMed s moderným bazénovým a saunovým svetom. Nájdete tu relaxačný bazén, parné a suché sauny, tématické odpočivárne, tepidárium, zážitkové sprchy či vírivky. Pestrá ponuka masáží poteší všetkých milovníkov wellnessu. Vstup do wellnessu je spoplatnený, vybrať si môžete z malého alebo veľkého okruhu. Niketoré pobytové balíčky už môžu mať vstup do wellness centra zahrnutý priamo v cene.

Parkovanie

Ubytovaní klienti, s dĺžkou pobytu minimálne 7 po sebe nasledujúcich kalendárnych dní, môžu získať zvýhodnené parkovanie (50 % zľava) zakúpením parkovacích kariet priamo na recepciách kúpeľných hotelov. Parkovacie karty pre ubytovaných hostí sú vystavené na 7, 10 alebo 15 dní. Spoplatnené parkovacie miesta sú zakreslené na mape.

Spoločenské miestnosti 

V hoteli je možné usporiadať semináre, obchodné jednania, školenia a menšie rodinné oslavy. K tomuto účelu slúži kongresová miestnosť s kapacitou 80 miest, ktorá je vybavená audiovizuálnou technikou a pripojením Wi-Fi.

Stravovanie 

Hostia majú možnosť stravovať sa priamo v hoteli. Okrem toho si môžu vychutnať aj príjemné posedenie v kaviarni.

Reštaurácia

Klimatizovaná reštaurácia ponúka príjemné prostredie na stravovanie. Klienti hotela majú k dispozícii stravovanie formou plnej aj polpenzie.

Kaviareň

V kaviarni v kúpeľnom hoteli Slovakia je navyše okrem tradičnej ponuky nápojov aj možnosť výberu jedál z Á la carte.

Časté otázky

Kúpeľný hotel Slovakia*** nájdete na ulici T. G. Masaryka 565/3, 914 51, Trenčianske Teplice.

Recepcia hotela je otvorená nepretržite. 

Kúpeľný hotel Slovakia*** ponúka jednolôžkové, dvojlôžkové izby, rodinné izby a apartmány.

Hotel ponúka pohodlné ubytovanie so stravou pod jednou strechou. Procedúry sa poskytujú približne 150 metrov od hotela. Nachádza sa tu aj kaviareň, nočný disco bar, zmenáreň a slnečná terasa s výhľadom na pešiu zónu. V hoteli je možné usporiadať semináre, obchodné jednania, školenia a menšie rodinné oslavy.

Kúpeľný hotel Slovakia*** ponúka jednolôžkové, dvojlôžkové izby, rodinné izby a apartmány s celkovou kapacitou 150 lôžok.

Kúpeľný hotel Slovakia*** sa nachádza priamo v centre kúpeľného mestečka a otvára bránu do pešej zóny v Trenčianskych Tepliciach. Prečítajte si o tomto kúpeľnom meste viac tu.

Priamo v hoteli je klientom k dispozícii vnútorný bazén a wellness centrum.

Pre ubytovaných klientov sú k dispozícii parkovacie karty na 7, 10 alebo 15 dní. Táto služba je spoplatnená.

V kúpeľnom hoteli Slovakia*** nie je možné ubytovanie so zvieraťom.

Scroll to Top