Kúpeľný hotel Slovakia***

Kúpeľný hotel Slovakia*** sa nachádza priamo v centre kúpeľného mestečka Trenčianske Teplice a otvára bránu do pešej zóny. Príjemné prostredie hotela umožňuje jeho široké využitie. Je vhodný na kúpeľné pobyty, firemné akcie, pobyty s deťmi i pre krátkodobé ubytovanie. 

Kúpeľný hotel Slovakia je od 28. októbra 2019 z dôvodu rekonštrukcie zatvorený. Hostia sa už teraz môžu tešiť na jeho otvorenie, pretože rekonštrukcia určite prinesie skvalitnenie už tak vysoko hodnotených služieb.

Izby a zariadenie

Kúpeľný hotel Slovakia  ponúka jednolôžkové, dvojlôžkové izby, rodinné izby a apartmány. Kapacita hotela je 140 lôžok na štyroch poschodiach. Všetky izby majú balkón alebo terasu a ponúkajú pohodlný komfort.

Štandardné vybavenie: kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, WC, SAT alebo TV, rádiobudík a telefón

Vybavenie a služby

Priamo v hoteli je klientom k dispozícii vnútorný bazén a relax centrum. Vzdialenosť hotela od procedúr je približne 150 metrov. Recepcia je pre hostí otvorená nepretržite. V hoteli sa nachádza aj kaviareň, nočný disco bar, zmenáreň a slnečná terasa s výhľadom na pešiu zónu

Parkovanie 

Ubytovaní klienti, s dĺžkou pobytu minimálne 7 po sebe nasledujúcich kalendárnych dní, môžu získať zvýhodnené parkovanie (50 % zľava) zakúpením parkovacích kariet priamo na recepciách kúpeľných hotelov. Parkovacie karty pre ubytovaných hostí sú vystavené na 7, 10 alebo 15 dní. Spoplatnené parkovacie miesta sú zakreslené na mape.

Spoločenské miestnosti 

V hoteli je možné usporiadať semináre, obchodné jednania, školenia a menšie rodinné oslavy. K tomuto účelu slúži kongresová miestnosť s kapacitou 80 miest, ktorá je vybavená audiovizuálnou technikou a pripojením Wi-Fi.

Stravovanie 

Hostia majú možnosť stravovať sa priamo v hoteli. Okrem toho si môžu vychutnať aj príjemné posedenie v kaviarni.

Reštaurácia

Reštaurácia je situovaná na prvom poschodí. Raňajky sa poskytujú formou bufetových stolov, ktoré pozostávajú zo studeného a teplého bufetu. K dispozícii je samozrejme aj veľký výber nápojov, od raňajkovej kávy cez čaj a kakao až po studené nápoje. Obedy a večere sú zabezpečené výberom z menu. Na výber sú jedlá mäsité, vegetariánske, sladké alebo ovocný balíček.

Kaviareň

V kaviarni v Kúpeľnom hoteli Slovakia je navyše okrem tradičnej ponuky nápojov aj možnosť výberu jedál z Á la carte.

Časté otázky

Kúpeľný hotel Slovakia*** nájdete na ulici T. G. Masaryka 565/3, 914 51, Trenčianske Teplice.

Recepcia hotela je otvorená nepretržite. 

Kúpeľný hotel Slovakia*** ponúka jednolôžkové, dvojlôžkové izby, rodinné izby a apartmány.

Hotel ponúka pohodlné ubytovanie so stravou pod jednou strechou. Procedúry sa poskytujú približne 150 metrov od hotela. Nachádza sa tu aj kaviareň, nočný disco bar, zmenáreň a slnečná terasa s výhľadom na pešiu zónu. V hoteli je možné usporiadať semináre, obchodné jednania, školenia a menšie rodinné oslavy.

Kúpeľný hotel Slovakia*** ponúka jednolôžkové, dvojlôžkové izby, rodinné izby a apartmány s celkovou kapacitou 140 lôžok.

Kúpeľný hotel Slovakia*** sa nachádza priamo v centre kúpeľného mestečka a otvára bránu do pešej zóny v Trenčianskych Tepliciach. Prečítajte si o tomto kúpeľnom meste viac tu.

Priamo v hoteli je klientom k dispozícii vnútorný bazén a relax centrum.

Pre ubytovaných klientov sú k dispozícii parkovacie karty na 7, 10 alebo 15 dní. Táto služba je spoplatnená.

V kúpeľnom hoteli Slovakia*** nie je možné ubytovanie so zvieraťom.

Scroll to Top