Kúpeľný hotel Krym***

Kúpeľný hotel Krym je najkomfortnejší kúpeľný hotel s najväčšou kapacitou lôžok v kúpeľoch. Nachádza sa priamo v centre mestečka Trenčianske Teplice na pešej zóne. Ponúka kvalitné služby za prijateľnú cenu, o čom sa každý môže presvedčiť osobne. Stačí si rezervovať pobyt. 

Kúpeľný hotel Krym je medzi návštevníkmi kúpeľov veľmi obľúbený, pretože pod jednou strechou je dostupné lekárske vyšetrenie, naordinované procedúry a dokonca aj stravovanie. Ďalšou výhodou ubytovania v tomto hoteli je priame prepojenie s vonkajším vyhrievaným plaveckým bazénom Grand.

Zoznam pobytov

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľné minimum pol od 71 € od 4 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt pln od 78 € od 6 nocí Viac info
Relaxačný pobyt pol od 78 € od 4 nocí Viac info
Relaxačný pobyt pol od 82 € od 2 nocí Viac info
Seniorský pobyt pln od 70 € od 6 nocí Viac info
Wellness pobyt pol od 80 € od 2 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Kapacita kúpeľného hotela Krym je 290 lôžok na piatich poschodiach, čo je najväčšia kapacita lôžok v kúpeľoch Trenčianske Teplice.

Štandardné vybavenie: sociálne zariadenie, sprchovací kút, rádio, telefón, TV, satelitný prijímač, minibar, trezor, fén, kúpeľňa, župan, varná kanvica, wifi

Izba Standard je v ponuke ako jednolôžková a dvojlôžková. Nemá balkón. Je zariadená jednoducho, ale štýlovo, predovšetkým funkčne. Každý hosť sa bude určite cítiť pohodlne.

izba-standard-krym

Najväčšou výhodou ubytovania v izbe Comfort je balkón. Inak je ale štandardne vhodná pre jednu alebo dve osoby. Zariadená je rovnakým štýlom ako izba Standard.

izba-comfort-hotel-krym

Apartmán Standard má okrem štandardného vybavenia samostatnú spálňu a oddelenú obývaciu miestnosť. Je vhodný pre ubytovanie jednotlivcov i párov. Kontrasty tmavej a svetlej v zariadení izby pôsobia nadčasovo a vyvolávajú pocit pohodlia. 

standard-apartman-kupelny-hotel-krym

Apartmán Comfort takisto disponuje spálňou a oddelenou obývacou miestnosťou. Je vhodný pre jednu alebo dve osoby. Štýlové zariadenie podčiarkuje balkón, vďaka ktorému je apartmán plný svetla.

apartman-komfort-trencianske-teplice-krym

Vybavenie a služby

Lekárske ordinácie sú priamo v hoteli, rovnako aj procedúry. Kúpeľný hotel Krym je prepojený s vonkajším bazénom Grand s celoročnou prevádzkou. Recepcia je pre hostí otvorená nepretržite. V hoteli sa nachádza kozmetika, manikúra, pedikúra, kaderníctvo, denná kaviareň, nočný bar, zmenáreň, stolný tenis, fitnescentrum a viacero výťahov. Na každom poschodí je pre klientov k dispozícii aj slnečná terasa. 

Bazén Grand

Bazén Grand ponúka celoročne relaxačný kúpeľ pod holým nebom nezávisle od počasia. Celonerezový bazén Grand je navrhnutý ako viacúčelový, preto má tri plavecké dráhy a oddychovú zónu. Po obvode hlavného bazéna sú umiestnené rôzne vodné atrakcie ako vzduchové lôžka, vírivky, sedadlá s hydromasážnymi tryskami alebo široké a bodové chrliče vody. 

Súčasťou hlavného bazénu je aj menší relaxačný bazén s pôdorysom kruhu. Po jeho obvode je vytvorená atrakcia „rýchla rieka“. Oba bazény možno využívať po celý rok. Bazén je k dispozícii všetkým kúpeľným hosťom, návštevníkom Trenčianskych Teplíc a obyvateľom mesta. Deťom je vstup povolený od 3 rokov.

Fitness centrum 

Hosťom je priamo v hoteli k dispozícii aj fitness centrum. Jeho súčasťou sú pekné priestory, dobré vybavenie a priateľský prístup trénerov, ktorí radi pomôžu aj poradia. 

Parkovanie

V súčasnosti platia pre kúpeľných hostí Kúpeľného hotela Krym určité obmedzenia, čo sa týka parkovania. Kúpeľných hostí sa týka zmena vjazdu a výjazdu na dočasnú odstavnú plochu pre automobily z dôvodu rekonštrukcie kúpeľného hotela Slovakia. Vjazd cez pôvodné parkovisko tohto kúpeľného domu je zrušený a je posunutý bližšie ku kúpeľnému hotelu Krym. 

Stravovanie 

Jedáleň je situovaná na prvom poschodí kúpeľného hotela Krym. Raňajky, obedy a večere sa poskytujú formou bufetových stolov, pozostávajúcich zo studeného a teplého bufetu. Ponuka nápojov počas raňajok je bohatá. K dispozícii je raňajková káva, čaj, kakao i studené nápoje. Počas obeda a večere nápoje nie sú v cene.

Časté otázky

Liečebný dom Krym*** nájdete na adrese: Tomáša Garrigue Masaryka 4, 914 51, Trenčianske Teplice. 

Recepcia je pre hostí otvorená nepretržite.

Hosťom sú k dispozícii dvojlôžkové izby a apartmány v kategóriách comfort a standard. Viac informácií.

Liečebný dom Krym*** ponúka stravovanie a ubytovanie pod jednou strechou. Lekárske ordinácie a procedúry sú priamo v hoteli. Hotel je prepojený s vonkajším bazénom Grand. V hoteli sa nachádza kozmetika, manikúra/pedikúra, kaderníctvo, denná kaviareň, nočný bar, zmenáreň, stolný tenis, fitnescentrum a viacero výťahov. Na každom poschodí je pre klientov k dispozícii slnečná terasa. 

Hosťom sú k dispozícii dvojlôžkové izby a apartmány v kategóriách comfort a standard, s celkovou kapacitou 290 lôžkok na piatich poschodiach.

Kúpeľný hotel sa nachádza priamo v centre mestečka Trenčianske Teplice na pešej zóne. Prezrite si aj históriu kúpeľov.

Kúpeľný hotel je prepojený s vonkajším bazénom Grand s celoročnou prevádzkou.

Pre ubytovaných klientov sú k dispozícii parkovacie karty na 7, 10 alebo 15 dní. Táto služba je spoplatnená.

V liečebnom dome Krym*** nie je možné ubytovanie so zvieraťom.

Scroll to Top