Kúpeľné a rekondičné pobyty

Kúpeľné a rekondičné pobyty začínajú vstupnou lekárskou prehliadkou alebo aspoň lekárskou konzultáciou. Počas celej dĺžky pobytu je k dispozícii na výber až 80 liečebných procedúr, ktoré sú kombinované tak, aby klienti mali z pobytu čo najväčší osoh. Samozrejmosťou je komfortné ubytovanie, chutná a zdravá strava. K dispozícii je aj množstvo voľnočasových aktivít. Požičajte si horský bicykel, choďte na túru alebo za históriou na Trenčiansky hrad. V kúpeľoch Trenčianske Teplice sa určite nudiť nebudete. 

V rámci kúpeľného pobytu je štandardne zabezpečené ubytovanie, strava a individuálne zostavený liečebný program na základe vstupnej a výstupnej lekárskej prehliadky alebo lekárskej konzultácie. 

kupelne-rekondicne-pobyty-trencianske-teplice

Rekondičné pobyty sú ozdravné a liečebno-preventívne pobyty zostavené pre organizované skupiny. Rekondičné pobyty sú zo zákona určené pre vybrané povolania spĺňajúce kritériá sťažených pracovných podmienok a súčasne spĺňajú podmienky účelnosti rekondičného pobytu z hľadiska prevencie profesijného poškodenia zdravia. Zúčastniť sa na týchto pobytoch možno prostredníctvom zamestnávateľa, občianskych združení, seniorských klubov, škôl, zdravotníckych zariadení, odborových združení a podobne. Dĺžka pobytu je minimálne 2 týždne, alebo 80 hodín v priebehu 2 rokov vo forme rehabilitácie.

Program

Strava je zabezpečená plnou penziou. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov. Obedy a večere buď formou bufetových stolov, pričom výber zodpovedá minimálne 4 rôznym jedlám, alebo výberom z menu. Diétna a vegetariánska strava je samozrejme možná tiež.

Obsahom kúpeľných a rekondičných pobytov sú rehabilitačné cvičenia, odborné inštruktáže, vodoliečebné a teploliečebné procedúry, plávanie, vhodný druh športu a pobyt v prírode. Je tu samozrejme aj možnosť dokúpiť si ďalšie kúpeľné procedúry podľa vlastného výberu. 

K dispozícii je až 80 druhov procedúr, od prírodnej liečby cez liečbu pohybovú až po masáže, vodoliečbu a teploliečbu. Obľúbená je aj elektroliečba, svetloliečba a ďalšie, samozrejme podľa zdravotného stavu klienta a na základe vstupnej lekárskej prehliadky alebo konzultácie. Odporúčame aj termálny kúpeľ, perličkový prísadový kúpeľ, masáže, plávanie, rašelinové zábaly a relaxačné cvičenie. S výberom vhodných procedúr s ohľadom na váš zdravotný stav vám pomôže pri vstupnej lekárskej prehliadke kúpeľný lekár.  

Cenník

Antistresový pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Hotel Flóra*** pol od 337 € 5 nocí Viac info

Kúpeľné minimum

NázovStravaCenaDĺžka
Liečebný dom Krym*** pol od 71 € od 4 nocí Viac info
Kúpeľný Hotel Pax*** pol od 71 € od 4 nocí Viac info
Liečebný dom Atlantis** pol od 61 € od 4 nocí Viac info

Kúpeľný liečebný pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Liečebný dom Krym*** pln od 78 € od 6 nocí Viac info
Hotel Slovakia*** pln od 78 € od 6 nocí Viac info
Liečebný dom Atlantis** pln od 67 € od 6 nocí Viac info
Kúpeľný Hotel Pax*** pln od 78 € od 6 nocí Viac info

Liečebno-preventívny pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Hotel Flóra*** pol od 316 € 5 nocí Viac info

Pobyt proti bolesti chrbtice

NázovStravaCenaDĺžka
Hotel Flóra*** pol od 324 € 5 nocí Viac info

Regeneračný pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Wellness Hotel Panorama**** pol od 499 € 7 nocí Viac info
Hotel Most Slávy*** pol od 210 € 3 nocí Viac info

Rehabilitačný pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Hotel Most Slávy*** pol od 390 € 7 nocí Viac info

Seniorský pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľný Hotel Pax*** pln od 70 € od 6 nocí Viac info
Liečebný dom Atlantis** pln od 60 € od 6 nocí Viac info
Parkhotel na Baračke**** pol od 408 € 6 nocí Viac info
Liečebný dom Krym*** pln od 70 € od 6 nocí Viac info
Hotel Most Slávy*** pol od 285 € 5 nocí Viac info
Hotel Flóra*** pol od 285 € 5 nocí Viac info

Špecializovaný liečebný pobyt

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľný Hotel Pax*** pln od 80 € od 10 nocí Viac info

Rekondičné a kúpeľné pobyty sú vhodné pre každého, kto chce pobyt v kúpeľoch využiť na prevenciu vzniku chorôb či zlepšiť svoj aktuálny zdravotný stav.

Pri komplexnom liečebnom pobyte je minimálna dĺžka pobytu 6 nocí. Pri Iiečebno-preventívnom pobyte je minimálna dĺžka pobytu 4 noci. Programovo riadený rekondičný pobyt má zo zákona určenú minimálnu dĺžku pobytu 2 týždne.

Komplexný liečebný pobyt v cene pobytu zahŕňa vstupnú a výstupnú lekársku prehliadku. Regeneračný liečebno-preventívny pobyt s ubytovaním zahrňuje lekársku konzultáciu. 

Programovo riadený rekondičný pobyt zahrňuje vstupné a výstupné lekárske vyšetrenie kúpeľným lekárom – balneológom.

Komplexný liečebný pobyt zahŕńa 3 procedúry denne. Regeneračný liečebno-preventívny pobyt zahŕňa 1 až 2 procedúry denne. Programovo riadený rekondičný pobyt zahŕňa 3 alebo 5 procedúr denne. Viac informácií. 

Scroll to Top