Ubytovanie v Trenčianskych Tepliciach

V Trenčianskych Tepliciach je možné ubytovať sa vo viacerých kategóriách hotelov. Pre menej náročných hostí, ktorí však túžia po ubytovaní v čo najpokojnejšom prostredí, je vhodný Liečebný dom Atlantis, ktorý ponúka len ubytovanie. Pre milovníkov wellness procedúr je vhodnou voľbou Wellness hotel Panorama. Pre tých, ktorí majú radi prírodné prostredie a uvítajú možnosť pobytu pri vode, odporúčame Parkhotel na Baračke. Je to malý hotel rodinného typu, pri ktorom sa nachádza Labutie jazierko. 

S filmovým festivalom sa spája Hotel Most Slávy, v ktorom bolo ubytovaných množstvo slávnych osobností. Liečebný dom Krym patrí medzi najkomfortnejšie hotely v Trenčianskych Tepliciach. Má navyše výhodnú polohu, pretože sa nachádza v centre kúpeľov na pešej zóne. Rovnako výhodnú polohu má aj Kúpeľný hotel Slovakia, ktorý je vhodný na kúpeľné pobyty, firemné akcie, pobyty s deťmi i pre krátkodobé ubytovanie. Širokú škálu využitia relaxačných a liečebných procedúr ponúka aj Kúpeľný hotel Pax. 


kupelny-hotel-krym

Kúpeľný hotel Krym***

Kúpeľný hotel Krym patrí medzi najkomfortnejšie hotely v Trenčianskych Tepliciach. Nachádza sa v centre kúpeľov na pešej zóne. Hotel má k dispozícii veľkú kapacitu lôžok. Všetky procedúry sa podávajú v hoteli. K dispozícii sú aj mnohé hotelové služby. Hotel Krym je prepojený priamo s vonkajším vyhrievaným plaveckým bazénom Grand.

hotel-pax-trencianske-teplice

Kúpeľný Hotel Pax***

Kúpeľný Hotel Pax sa podobne ako hotel Krym nachádza na pešej zóne, v blízkosti kúpeľného parku a tureckého kúpeľa Hammam. Kúpeľný hotel Pax je moderný a zrekonštruovaný. V hoteli sa podáva väčšina procedúr. Spojovacou chodbou je prepojený s bazénmi Čapek a Sina.

liecebny-dom-atlantis

Liečebný dom Atlantis**

Liečebný dom Atlantis sa nachádza len pár krokov od pešej zóny. Hoci ponúka len ubytovanie, práve jeho tiché prostredie je lákadlom pre mnohých kúpeľných hostí, ktorí prišli hľadať do kúpeľov Trenčianske Teplice pokoj. Hotel síce ponúka len ubytovanie, ale prešiel kompletnou rekonštrukciou. Strava sa poskytuje vo vedľajšej budove. Procedúry sú takisto poskytované mimo ubytovacieho zariadenia, avšak maximálne do vzdialenosti 200 metrov, čím sú aj napriek tomu ľahko dostupné.

hotel-flora

Hotel Flóra***

Hotel Flóra sa nachádza v centre mesta Trenčianske Teplice v blízkosti Hotela Most Slávy. Prevažná časť hotela už prešla rozsiahlou rekonštrukciou. V hoteli sú v súčasnosti k dispozícii rôzne hotelové služby a príjemné wellness centrum, ktorého hlavným lákadlom sú dva bazény.

wellness-hotel-panorama

Wellness Hotel Panorama****

Wellness hotel Panorama ponúka komfortné a moderné ubytovanie. Izby sú priestranné a vhodné aj pre náročnejších klientov. Lákadlom je špičkové wellness centrum. V hoteli sa nachádza aj vychytená reštaurácia Tália a intímne zariadený lobby bar Silvia. Hotel ponúka aj kongresové služby.

 

parkhotel-na-baracke

Parkhotel na Baračke****

Parkhotel na Baračke je komfortný a útulný hotel. Ponúka mnoho jedinečných wellness služieb, gastronomické zážitky v hotelovej reštaurácii a oddych pri Labuťom jazierku. Izby a apartmány sú priestranné a k dispozícii sú aj viaceré spoločenské miestnosti, ktoré je možné využiť na rôzne školenia či semináre. V hoteli sa okrem toho nachádza zimná aj letná terasa a v lete je k dispozícii aj altánok s vonkajším krbom.

hotel-most-slavy

Hotel Most Slávy***

Hotel Most Slávy sa nachádza v centre Trenčianskych Teplíc v blízkej vzdialenosti od hotela Krym a Pax, na okraji kúpeľného parku. Pred vchodom do hotela sa nachádza známy Most Slávy, ktorý nesie mená významných osobností ocenených na medzinárodnom filmovom festivale. Hotel Most Slávy je vyhľadávaný najmä pre jeho historický vzhľad s dobovou atmosférou.  Hotel ponúka širokú škálu wellness služieb a liečebných procedúr.

kupelny-hotel-slovakia

Kúpeľný hotel Slovakia***

Kúpeľný hotel Slovakia sa nachádza priamo v centre kúpeľov. V súčasnosti je z dôvodu rekonštrukcie zatvorený, ale po jeho znovuotvorení bude mať zas široké využitie. Už pred rekonštrukciou bol totiž vhodný na kúpeľné pobyty, firemné akcie, pobyty s deťmi i pre krátkodobé ubytovanie.

Scroll to Top