Hotel Flóra***

Hotel Flóra je príjemný trojhviezdičkový wellness hotel, ktorý sa nachádza v centre kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Má naozaj atraktívnu polohu. Je obklopený lesom a kúpeľným  parkom. Práve vďaka tejto jedinečnej polohe a atmosfére kúpeľného mesta Trenčianske Teplice ponúka ideálne podmienky na organizovanie rôznych relaxačných, ozdravovacích, liečebných a wellness pobytov. Navyše prešiel rekonštrukciou. V súčasnosti ponúka služby na úrovni lepšieho *** hotela. Presvedčte sa o tom sami. Ubytujte sa v Hoteli Flóra.

Hotel Flóra je tu pre svojich hostí už od roku 1977. Prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, aby ponúkal služby na úrovni lepšieho *** hotela. Jeho devízou je hlavne komplexnosť služieb, pretože pre svojich hostí zabezpečuje všetko pod jednou strechou. Nachádza sa v centre kúpeľného mesta pri kúpeľnom parku. Okrem atraktívnej polohy je vyhľadávaný aj pre svoju skvelú dopravnú dostupnosť. Je dostupný všetkými druhmi dopravných prostriedkov. 

Zoznam pobytov

NázovStravaCenaDĺžka
Antistresový pobyt pol od 337 € 5 nocí Viac info
Liečebno-preventívny pobyt pol od 316 € 5 nocí Viac info
Pobyt proti bolesti chrbtice pol od 364 € 5 nocí Viac info
Predĺžený víkendový pobyt pol od 195 € 3 nocí Viac info
Seniorský pobyt pol od 325 € 5 nocí Viac info
Skrášľovací pobyt pre ženy pol od 359 € 5 nocí Viac info
Víkendový pobyt pol od 131 € 2 nocí Viac info
Víkendový pobyt extra pol od 145 € 2 nocí Viac info
Wellness pobyt pol od 120 € 2 nocí Viac info
Wellness pobyt pol od 180 € 3 nocí Viac info
Wellness pobyt pol od 280 € 5 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie izieb:

V hoteli Flóra sú k dispozícii jednolôžkové aj dvojlôžkové izby. Je tu aj možnosť ubytovania v apartmánoch.K dispozícii je dokonca obchodný apartmán, špeciálne upravený pre pracujúcich hostí a rodinný apartmán, vhodný pre rodinnú dovolenku. Izby prešli rekonštrukciou, sú zariadené moderne a útulne a ponúkajú  všetko, čo hosť pre príjemný pobyt plných oddychu a relaxu potrebuje.

Štandardné vybavenie: sociálne zariadenie, umývadlo, rádio, telefón, TV, satelitný prijímač, balkón, kúpeľňa, župan, wifi

Izba Standard je vhodná pre jednu alebo dve osoby. Je tu aj možnosť prístelky. Izby prešli rekonštrukciou. Sú charakteristické jasnými a živými farbami, funkčným zariadením, príjemnými dekoráciami a krásnym výhľadom.

izba-standard-hotel-flora

Izba Komfort je dvojlôžková a okrem štandardného vybavenia disponuje sprchovacím kútom. Izba bola zrekonštruovaná. Má moderný dizajn, z ktorého cítiť ruku architekta. Špecifické je použitie vysoko kvalitných textílií na závesoch, pikrývkach i vankúšoch. Tieto detaily dodávajú izbe výnimočnosť a hosťom pocit luxusu.

izba-komfort-hotel-flora

Malý apartmán ponúka ubytovanie pre dve osoby. Je tu aj možnosť prístelky. Okrem štandardného vybavenia si hostia môžu oddýchnuť pri horúcom kúpeli vo vani či si vychutnať chladený nápoj z chladničky. Malý apartmán má spálňu a oddelenú obývaciu izbu. Prešiel rekonštrukciou. Je zariadený funkčne, ale pritom veľmi dôstojne. Pocit domova vyvolávajú jasné farby na stenách a drevený obklad plafonu. Pestré farby, milé dekorácie a posedenie na balkóne. To všetko je súčasťou ubytovania v malom apartmáne v hoteli Flóra. 

maly-apartman-flora-trencianske-teplice

Veľký apartmán je vhodný pre ubytovanie dvoch osôb. Je tu aj možnosť prístelky. Okrem štandardného vybavenia sa v ňom nachádza vaňa a chladnička. Veľký apartmán disponuje oddelenou spálňou a obývacou izbou, ktorá je priestranná. Spálňa je zariadená útulne. Zaujme predovšetkým moderná tapeta. 

velky-apartman-trencianske-teplice-flora

Rodinný apartmán je vhodný pre rodiny s deťmi alebo pre dva páry. Disponuje 4 lôžkami, sprchovacím kútom a chladničkou. Okrem obývacej miestnosti sú tu dve samostatné spálne. Rodinný  apartmán je zariadený veľmi útulne a ponúka všetko, čo rodina potrebuje pre príjemný a pohodlný pobyt. 

rodinny-apartman-trencianske-teplice

Obchodný apartmán ponúka ubytovanie pre dve osoby. Je tu aj možnosť prístelky. Okrem  štandardného vybavenia je k dispozícii vaňa a chladnička. Obývacia miestnosť okrem pohodlnej sedačky ponúka priestor pre prácu a priestranný stôl. Izba je svetlá a krásny výhľad na prírodu dodáva energiu na prácu. 

Obchodný apartmán je vhodný aj pre menšie školenia a tréningy. Jeho výhodou je previazanosť priestoru pre ubytovanie s konferenčným priestorom. V obývacej izbe sa totiž nachádza konferenčný stôl pre 8 osôb. Na požiadanie je možné zariadiť apartmán základnou školiacou technikou.

Opis izby: Základný typ izby, ktorá je v ponuke ako 1-lôžko alebo 2-ložko.  Táto izba je veľkosťou menšia v porovnaní s inými typmi, pričom izby Comfort majú základné vybavenie v podobe telefónu, TV, satelitného prijímača, chladničky, minibaru, fénu a wifi pripojenia. Ubytovaní majú v tejto izbe možnosť zapožičania županu. Izba neponúka klimatizáciu a možnosť prístelky.

obchodny-apartman-flora

Vybavenie a služby

V hoteli Flóra sa spája liečebný efekt kúpeľov s oddychom a relaxom dovolenky. Priamo v hoteli je k dispozícii viac ako 30 liečebných a relaxačných procedúr. Hotel Flóra však ponúka oveľa viac, v čom pramení jeho jedinečnosť. Ponuku hotela Flóra napríklad dopĺňa kozmetický salón, parkovisko zabezpečené závorou a kamerovým systémom, internetový kútik, hotelový trezor, zmenáreň, práčovňa a iné.

Wellness centrum

Hotelové wellness centrum patrí medzi  jedno z najkrajších a predovšetkým najčistejších v okolí. Dominantou moderného wellness centra sú dva antikorové bazény s mnohými atrakciami.  V priestoroch wellness centra je k dispozícii aj fínska sauna, soľná parná sauna, bylinková inhalácia, tepidárium, vodná cesta a fitness centrum. Súčasťou wellness centra je aj odpočíváreň s letnou terasou. Je vyhradená k dlhodobejšej relaxácii po plávaní a saunovaní. V letných mesiacoch je priamo prepojená s letnou terasou.

Spoločenské miestnosti 

Výhodou hotela Flóra je možnosť využitia viacerých spoločenských miestností. Klimatizovaná konferenčná sála ponúka divadelné sedenie pre 70 osôb a disponuje kompletnou školiacou technikou. Salón má sedenie v tvare O a je určený pre 20 osôb. Na požiadanie je možné v salóne zabezpečiť rovnaké technické vybavenie ako v priestoroch Konferenčnej sály. Ide o premietacie plátno s ozvučením, dataprojektor, spätný projektor, DVD, CD a video rekordér, flipchart a DSL pripojenie na internet. 

Stravovanie 

Stravovanie v hoteli Flóra zabezpečuje rodinná reštaurácia. Na kvalitnej káve si zasa hostia môžu pochutnať v štýlovej kaviarni.

Reštaurácia 

Reštaurácia Flóra má celkovú kapacitu 92 miest. Je plne klimatizovaná a ponúka predovšetkým špeciality slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Počas letnej sezóny je priamo prepojená s letnou terasou, ktorá má celkovú kapacitu 32 miest. Reštaurácia je vhodná na usporiadanie rodinných osláv, slávnostných obedov, obchodných stretnutí či firemných párty.

Kaviareň 

Štýlová kaviareň Festival má celkovú kapacitu 35 miest. Je zariadená vo filmovom duchu a počas hlavnej sezóny v nej hotel príležitostne usporadúva filmové prezentácie pre svojich hostí. V priestoroch kaviarne je k dispozícii aj internetový kútik. Kaviareň je nefajčiarska a pre deti je k dispozícii vonkajšia terasa spolu s detským kútikom.

Časté otázky

Hotel Flóra*** nájdete na adrese : Hotel Flóra, ul. 17.novembra 14, 914 51, Trenčianske Teplice.

Hotel je otvorený non stop. 

Hotel Flóra*** ponúka možnosť ubytovania v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách, v izbách komfort i standard. K dispozícii sú aj apartmány, a to malý s oddelenými posteľami, veľký, obchodný a rodinný. Viac informácií. 

Hotel ponúka pre svojich klientov plne klimatizovanú reštauráciu, štýlovú kaviareň a konferenčné miestnosti. Pýchou hotela je moderné wellness centrum. Ponuku hotela Flóra dopĺňa kozmetický salón, parkovisko, internetový kútik, hotelový trezor, zmenáreň a práčovňa.

Hotel disponuje 12 jednolôžkovými izbami, 45 dvojlôžkovými izbami a taktiež aj  5 apartmánmi.

Hotel Flóra je príjemný wellness hotel s atraktívnou polohou v centre kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Prečítajte si o kúpeľoch viac práve tu. 

Hotel je vybavený aj bazénovým komplexom, kde je k dispozícii relaxačno-plavecký bazén a sedací bazén.

Áno. Parkovisko je zabezpečené závorou a kamerovým systémom.

Áno.Táto služba je spoplatnená.

Scroll to Top