ART IN PARK – Trenčianske Teplice cez víkend ožijú umením

Kultúrne leto v Trenčianskych Tepliciach zavŕši už tento víkend 27.-29.8.2021 obľúbený umelecký festival Art in park, ktorý sa koná každý rok v Kúpeľnom parku. Na návštevníkov čakajú hudobné koncerty, sprievodné aktivity aj zaujímavé filmy. A to všetko pod holým nebom. 

Unikátne spojenie rôznych druhov umenia

Festival Art in park je unikátny projekt, ktorý do jedného víkendu spája film, výtvarné umenie, hudbu a divadlo doplnené bohatým sprievodným programom. Festival je tvorený s dôrazom na prebudenie pozitívnej emócie, radosti, prekvapenia a umeleckej hodnoty.

Program festivalu je určený širokej verejnosti od detského návštevníka, cez mládež, rodiny s deťmi až po hostí kúpeľov v Trenčianskych Tepliciach.

Ťahákom festivalu je Muž so zajačími úmyslami 

Vrcholom programu festivalu je premietanie tragikomickej drámy od režiséra Martina Šulíka. Okrem tohto filmu o medziľudských vzťahoch, čaká na návštevníkov aj nový český film Prvok, Šampón, Tečka a Karel. 

Piatočný večer spríjemnia koncerty skupín Lavagance a Korben Dallas. Predstaví sa aj DJ Stanley White. V sobotu čaká na fanúšikov dobrej hudby Puding pani Elvisovej a Bad Karma Boy. 

Organizátori festivalu nezabudli ani na najmenších návštevníkov. Tí sa môžu v sobotu popoludní tešiť na divadelné predstavenie Vesmíro a divadelný workshop. Nedeľné popoludnie im spríjemní predstavenie Janko a Marienka, a tkáčsky workshop. 

Vstup na jednotlivé premietania a koncerty je zdarma. 

Program festivalu Art in park

Zdroj: www.artinpark.sk

Scroll to Top